ADPOL - Ekskluzywna okna i drzwi
O firmieTechnologiaOfertaPoradnikGaleriaObsługa klientaWspółpracaDystrybucjaMediaWyprzedażKontakt

Rolety zewnętrzne

Rolety zewnętrzneRolety zewnętrzne stanowią skuteczną ochronę przed nieproszonymi gośćmi. Jest to również doskonała izolacja termiczna, która zimą pozwala obniżyć koszty ogrzewania, a upalnym latem zapewnia przyjemny chłód.W naszej ofercie znajdą Państwo rolety antywłamaniowe montowane na zewnątrz domu, jak i montowane do wewnątrz.Mogą być zwijane ręcznie lub za pomocą siłownika elektrycznego. Wykonane są z materiałów wysokiej jakości. Rolety zewnętrzne odporne są na niszczące oddziaływanie czynników atmosferycznych. Dodatkowym zabezpieczeniem przed podniesieniem rolety z zewnątrz jest możliwość zastosowania rygli automatycznych lub wieszaków blokujących. Państwa rolety zewnętrzne będą dobrą inwestycją na wiele lat.

Systemy rolet zewnętrznych

System adaptacyjny:

System adaptacyjny

W przypadku istniejącego już mieszkania proponujemy Państwu zamontowanie rolet nadtynkowych.Montuje się je w zależności od indywidualnego życzenia bądź do ramy okiennej, co pozwala na częściowe ukrycie skrzynki w którą zwijana jest roleta lub bezpośrednio do ściany.
W tym systemie oferujemy również nowoczesną skrzynkę i prowadnicę aluminiową o zaokrąglonym kształcie.

System podtynkowy "INTEGRO"

System podtynkowy

System Integro znajduje zastosowanie w nowo wznoszonych budynkach.
Skrzynka roletowa po otynkowaniu po otynkowaniu jest niewidoczna, a pozostałe elementy można dopasować do barwy okien. Nie ingerują w konstrukcję okna, drzwi i nadproża, czyli ograniczają do minimum utratę ciepła.
Istnieje możliwość wykonania rolety tylko w wersji lewoskrętnej.

System nadprożowy typu "SKN"

System nadprożowy typu

Jest stosowany w trakcie budowy domu. Wykonane są z twardego styropianu oraz mają odpowiednio dobrane nośniki tynku. System umożliwia całkowite ukrycie mechanizmu rolety w murze oraz optymalne połączenie z każdego rodzaju okien.
Najpierw w nadprożu okna umieszcza się skrzynkę z wyposażeniem a następnie po zamontowaniu stolarki okiennej zostaną zamontowane prowadnice, pancerz oraz napęd rolety.
Po podniesieniu rolety widoczne pozostaje jedynie okno.PLENRUDE

ADPOL Sp. z o.o.; ul. Barska 7/9; 87-800 Wloclawek; tel. +48544443682; fax+48544443622; e-mail: adpol@adpol.pl