ADPOL - Ekskluzywna okna i drzwi
O firmieTechnologiaOfertaPoradnikGaleriaObsługa klientaWspółpracaDystrybucjaMediaWyprzedażKontakt

Montaż

Usługa montażu
Wszystkim Państwu towarzyszymy już w momencie podejmowania decyzji o zakupie. Spółka zapewnia profesjonalne doradztwo techniczne w zakresie rozwiązań konstrukcyjnych, wykonujemy bezpłatne pomiary otworów osadzeniowych przeznaczonych pod nową stolarkę. Proponujemy również usługę montażu i demontażu starej stolarki. W pakiecie usług znajduje się także obróbka murarska ościeży oraz inne prace budowlane towarzyszące wymianie stolarki.


Montaż autoryzowany
W celu zapewnienia Państwu właściwego montażu, a tym samym prawidłowego funkcjonowania stolarki oferujemy usługi naszych doświadczonych Autoryzowanych Grup Montażowych. Proponowane dla Państwa usługi montażowe to gwarancja pewności i solidności wykonania. Klientom zdecydowanym na samodzielny montaż ADPOL dołącza instrukcję montażu.


Zakres oferowanych prac montażowych

  • montaż stolarki,
  • demontaż istniejącej stolarki bez odzysku,
  • demontaż istniejącej stolarki z odzyskiem,
  • montaż parapetu wewnętrznego,
  • montaż parapetu zewnętrznego,
  • naprawa i uzupełnienie tynku ościeża,
  • zabezpieczenie stolarki folią,
  • oraz inne prace budowlane uzgadniane indywidualnie z Klientem.

Zobacz: Instrukcja montażu jednoramowych drewnianych okien i drzwi balkonowych


Autoryzowane grupy montażowe

Informacje o grupach montażowych
Obecne technologie wykorzystywane w budownictwie wymagają od stolarki już nie tylko wysokiej jakości, ale także fachowych i prawidłowych prac związanych z jej montażem. W tym celu, firmy montażowe współpracujące z naszym przedsiębiorstwem i z naszymi partnerami handlowymi, przechodzą cykliczne szkolenia w tym zakresie. Wydarzenie to potwierdzone jest Świadectwem Autoryzacji Montażu. Poniższa lista przedstawia firmy posiadające taki dokument, jako gwarant dobrze wykonanej pracy montażowej. To także element, mający bezpośredni wpływ na jakość funkcjonowania stolarki w długim okresie czasu. Zachęcamy do korzystania z umiejętności fachowców!


PLENRUDE

ADPOL Sp. z o.o.; ul. Barska 7/9; 87-800 Wloclawek; tel. +48544443682; fax+48544443622; e-mail: adpol@adpol.pl